| Anonim12t a întrebat:

Ce conditii trebuie sa indeplineasca o țară ca sa fie membru nato?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

UE trebuie sa isi dea acordul, parlamentul de la bruxelles raspunde de asta

| sabin89 a răspuns:

Stai că după China mai e şi Iranul. Şi cine ştie câte or mai fi, care se pregătesc în secret. Poate schimbă Turcia macazul şi îşi arogă statut de mare putere, împotriva NATO happy Ehe, ce ştiţi voi...

| sierra1 a răspuns:

Una singură: să zică sua "da"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu aibă probleme de litigii, conflicte înghețate cu vecinii. Câci dacă ar intra așa, NATO ar prelua imediat și automat și situația de conflict, vezi Transnistria.

| Lukasssz a răspuns:

Cica nu trebuie sa fie corupta

| Brizbriz a răspuns:

Esti depasit, acum nu mai e cu america, e cu Davos, care deja controleaza america, auzi, presedinte evident senil

| FredericChopin a răspuns:

In primul rand sa fie libera adica Ucraina nu nu poate intra nici Moldova de altfel sper ca te am ajutat