| Hyunah a întrebat:

De curiozitate. Daca intri la facultatea de litere din cluj care este specializata pe limba si literatura coreeana si de exemplu primesti bursa in coreea, vei studia tot literatura coreeana? nu pre inteleg, sau vei fi la ce studiu vrei tu thinking

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Studiezi materia pentru care ai luat bursa de studiu si nu altceva!

| negru30 a răspuns:

Ha ha ha - da tragi o fuga pana acolo iti iei banii si cd ajungi acasa dai banii inapoi de unde te-ai imprumutat pentru deplasare