| Cocoa2006 a întrebat:

Deci am dat examenele si am luat 9, 40 la romana si 9, 10 la matematica (am facut media de admitere care a dat 9, 29).

Unde ar fi mai bine sa dau la Colegiul National Petru Rares sau la Colegiul Naţional de Informatică?

Vreau sa merg pe profilul informatica (sau matematica - informatica nu m-am decis inca.)

Răspuns Câştigător
| Lidia0000 a răspuns:

Tine cont de preferintele si de visurile tale. Tu trebuie sa alegi ceea ce crezi tu ca ti ar plăcea mai tarziu sa faci deoarece după, vei regreta. Pune in balanta avantajele si dezavantajele fiecărui liceu si alege cu inima, asta este cea mai importantă chestie.