| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci eu am avut un cont pe conquiztador acum am uitat cum se numea cum fac ca sa-mi recapat contul

Răspuns Câştigător
| losnariu95 a răspuns:

Intra pe www.conquiztador.ro si dai pe "Am uitat parola" dupa aceea scrii mail-ul tau ex:ionel_iepuurel@yahoo.com si dai codul acela format din cifre sau litere! Mergi pe mail-ul tau si verifici imbox si vezi parola si contul!

7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Vezi ca varianta pe care ti-a spus-o losnariu95 functioneaza doar daca ti-ai facut cont si pe char ador sau ai inregistrat adresa de email in contul tau, altfel nu-ti va trimite nimic.
bulk spam este putin mai jos de imbox

| 3NGL3ZUL explică:

Losnariu95 am facut dar unde-i bulk spam in imboxu meu?

| 3NGL3ZUL explică:

Stiam deja asta ca e la spam de asta i-am dat fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe conquiztador si scrie cont nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Name2 a răspuns:

Pai nu stiu daca se poate. Poti sa recuperezi parola dar nu stiu daca si contul... Poti sa faci altul. E naspa ca incepi de la 0 din nou.