| metatheory a întrebat:

Din toate ramurile fizicii, nu-mi plac mecanica si termodinamica. Ce au particular ele incat imi displac?

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Probabil nu reuşeşti să le înţelegi sau pur şi simplu nu se "prind " de tine. Nu trebuie să aibă ele ceva în particular ci ce ai tu în particular cu ele. Baftă!

| Shery a răspuns:

Sunt mai usoare straight face poate nu iti plac pentru ca nu le-ai aprofundat suficient.

| Choco a răspuns:

Tu sti laughing

| Zoet a răspuns:

Nu stiuhappy

| MentalDisorder a răspuns:

Mie mi se par cele mai simple si mai dragute ramuri ale fizicii. Poate doar nu le intelegi sau nu te straduiesti destul de mult. Sau poate mi se par mie asa datorita doamnei profesoare pe care o am. Sa stii ca profesorul joaca un rol esential.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta tu ar trebui stii, poate le intelegi mai greu sau nu stiu... mie, personal, dintre toate ramurile fizicii nu-mi place niciuna