| laurentiu_9029 a întrebat:

Doresc sa achizitionez urmatoarele manuale de istorie de clasa a XII-a:
>Zoe Petre-Manual clasa a XII-a(editura Corint, 2007)
>Magda Stan, Cristian Vornicu-Manual pentru clasa a XII-a(Editura Niculescu, 2007)
>Valentin Balutoiu, Maria Grecu-Manual pentru clasa a XII-a(Editura Didactica si pedagogica, R. A., 2007)

>Ioan Scurtu, Florentina Dondorici, Vasile Ionescu, Elena Emilia Lica,
>Octavian Osanu, Emil Poama, Relu Stoica-Manual pentru clasa a XII-a(Editura Gimnasium, 2007)

>Alexandru Barnea (coordonator), Vasile Aurel Manea, Eugen Palade,
Bogdan Teodorescu-Manual pentru clasa a XII-a (Editura Corint, 2007)

>Ioan Scurtu, Constantin Dinca, Nicolae Cristea, Marian Curculescu, Aurel
Constantin Soare, Istorie. Manual pentru clasa a XII-a, Editura Economica
Preuniversitaria, 2007
>Felicia Adascalitei, Liviu Lazar, Istorie. Manual pentru clasa a XII-a,
Editura Corvin, 2007

Astept oferte... daca le aveti pe toate sa va ganditi si la reduceri...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am cautat de am innebunit Zoe Petre.Nu se mai tipareste.Am gasit pana la urma la cineva cu un an mai mare decat baiatul meu.Mai cauta.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti manualele pentru academie la istorie, iti pierzi timpul invatand din toate, eu am invatat din 3 si am intrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti pe www.librarie.net
si pe libris.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu si eu care sunt acele 3 carti din care ai invatat si ai intrat...sa nu ne pierdem timpl degeaba big grin

| kicsikeee18 a răspuns:

Ai reusit sa obtii cartile? te rog raspunde.iti multumesc precedent