| Dada55 a întrebat:

Doresc sa-mi retrag dosarul de la ASE. Pe primul semestru am fost la buget insa nu o sa ma pot prezenta la examenele ce urmeaza deci prin urmare pe semestrul doi o sa fiu repartizat la taxa. Daca aleg sa ma retrag in cursul semestrului doi trebuie sa platesc si taxa aferenta?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o sa trebuiasca sa platesti cheltuielile cu scolarizarea aferente sem.II.

| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine să întrebi la secretariatul facultății la care ești înscris/ă. Ei știu cel mai bine.

| danutzu96 a răspuns:

Eu zic sa te retragi acum daca tot vrei sa o faci si nu o sa mai fie nevoie sa platesti taxa pe sem2. Anunti ca vrei sa te retragi, faci lichidarea (trebuie sa iei 999 de adeverinte de peste tot ca nu ai datorii) si iti iei documentele inapoi.