| sabygaby a întrebat:

Dupa voi ce merita sa aleg...

Geografia Turismului - ubb cluj - facultatea de geografie
Marketng - ubb fsega - cluj
Managment - ubb - fsega - cluj

2 răspunsuri:
| Storm1X a răspuns:

Merita sa alegi ceea ce crezi ca te-ar putea ajuta pe viitor sa ai un trai decent si nu prea stresant, tu stii ce-ti place mai mult

| SilverStar a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti genul de persoana care vrea sa faca o facultate doar ca sa se stie cu studii superioare, ori ca asa este traditia in familie, ori alte motive banale care sa te faca sa mai pierzi cativa ani degeaba, ca dupa aceea sa lucrezi intr-un cu totul alt domeniu (cum sunt multi la ora actuala).

Intrebarea mea este, in ce domeniu te vezi lucrand peste 10 ani?

Daca nu stii raspunsul la intrebare, sfatul meu, lasa facultatea ca o faci degeabawinking