| roberta_9562 a întrebat:

E adevarat ca in liceul Gh. Lazar sunt multi fitosi si copii de bani gata? si ca profesorii trateaza copiii mai bogati altfel? Am auzit ca daca vrei sa intrii la intensiv engleza trebuie sa dai un test...cam ce se da la acest test? Si daca nu il iei ce se intampla? thinking

Răspuns Câştigător
| Triunghi a răspuns:

Eu sunt acolo... Este un loc minunat, fara fite, tocilari sau profesori prosti! Avem directori de gasca si suntem foarte apreciati pana si de cei din clase mari... Suntem uniti! Am dat testul. Este destul de usor. O compunere despre un subiect tras la sorti in engleza, citirea unui paragraf in engleza, mate si lb romana! Cam asta e! Te asteptam la anul

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Peste tot sunt profesori care fac discrepante (statul e de vina) cat despre copiii fitosi cred ca au si ei problemele lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce oraş?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profii is naspa in rest e ok

| roberta_9562 explică:

@iuefo bucuresti