| ella11 a întrebat:

E mica nota 8 la mate in clasa a-5-a? care e cea mai mik nota a voastra?

11 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

8,75 adică 9 =\

| Idc12345 a răspuns:

E o nota buna! Cea mai mica nota a mea e 6 (la mate)

| Zuzzy05 a răspuns:

E o nota normala. Si eu in clasa a 5-a si a 6-a aveam note chiar bune, 8 era cea mai mica. In a 7-a am luat-o razna [ ehh.prietenii zic ca hormonii sunt de vinalaughing ] am note de 7...chiar azi am luat un 6 la biologie [ apai ce materie e anul' asta...straight face ]. Prin exercitiu acasa si fiind activa la ora iti poti scoate media ( iti trebuie trei note de 10 ). Bafta in continuare la scoala!

| minnieee a răspuns:

Nu,nu-i mica.Notele 8-9-10 sunt cele mai bune.

| bogz a răspuns:

Nu nu e mica cea mai mica a mea a fost 2 si sa stii can nu am numai 3 si 4 a fost un accident

| Florentina_7104 a răspuns:

Acum nu parerea celorlalti conteaza ci parerea ta despre tine. Daca tu te simti capabila de a lua o nota mai mare straduieste-te.Totul depinde de tine caci un copil care are numai note mici va zice ca e super bine in schimb unul cu note foarte mari va zice ca nu e asa de bine.Acum nu trebuie sa te descurajezi ca ai luat un 8 pentru ca se mai intampla totusi fiind oameni dar trebuie sa te ambitionezi ca data viitoare sa iei o nota mai buna. Mult noroc in continuare :*

| LostLady a răspuns:

La mate cea mai mica nota a fost 5 big grin

| Rorro a răspuns:

EU AM LUAT UN 7, 49angry LA MATE.
Pt.că am întârzit pentru.că mi-a fost rău şi n'am terminat testul'.straight face
Dar media mi-a ieşit 9\:d/.

| andrey123 a răspuns:

E super buna!

cea mai mica a mea este 4

| Yodeea_2679 a răspuns:

Nu este mika.si eu sunt tot clasa a 5-a si am numai 8 si un 9 dar.kea mai mica nota a mea a fost 6 la biologie.

| Patricia_6756 a răspuns:

La mate cea mai mica nota este 9 big grin, e adevarat.