| anonim_4396 a întrebat:

E neaparat sa am talent la desen ca sa intru la liceul de arta Sabin Dragoi? Sau iti poti imbunatati abilitatile si sa inveti pictura pe parcurs? Eu sunt ok la desen, dar nu stiu daca am destul talent incat sa intru la un liceu de arte, dar chiar vreau sa intru

1 răspuns:
| anonimadinAlba a răspuns:

De regula, trebuie sa ai talent pentru a face fata. Vei avea o zi din saptamana în care o sa ai 6h de desen. Daca nu esti pasionata nu are rost sa mergi