| Cutza_3681 a întrebat:

Episoadele din mo si foca(robotzi) apar joi... dar la ce ora?

Răspuns Câştigător
| Bulinaaaaa a răspuns:

Vineri dimineata

13 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

21:45
funda?happy

| Raluca27 a răspuns:

Nu apar la o anumita ora.De obicei apar in jur de ora 12 noaptea

| BlackBVB a răspuns:

Apar joi spre vineri (noaptea tarziu)
funda?

| razwan3l a răspuns:

Nu au o ora fixa stabilita de obicei inntre 22:00 si 00:00 tongue

| Reyskate99 a răspuns:

Depinde de episod. unele pe la 11 altele pe la 5-6.si eu astept ep.19

| gfy a răspuns:

Nu exista o ora fixa. Uneori iasa si vinerea.

| Ionela78 a răspuns:

Pai nu e o ora neaparat! pe la 11-12.inainte apareau mai repede dar nah... fundA?

| AdyTtZa a răspuns:

Depinde...De la 7 la 12...De ce la mai multe ori la 24.

| Didiuxx a răspuns:

Pai eu stiu cam pe la 23:50 sau 23:30.

funda?"

| robylego a răspuns:

Fii atenta, apar,, joi,, la ora 12 noaptea, dar logic, ar insemna ca e vineri dimineata, deci apar vinerii dimineata la ora 00:00. Apar asa din cauza ca au un bot care auto uploadeza

| romanu22 a răspuns:

De obicei apar pe la ora 00:00 sau dar iti dau un sfat, sa iti faci cont la CreativeMonkezy si sa stai pe mess joia de la ora 21:30 si s-ar putea sa apara si iti trimit email de la ei cand apare episoade noi.

| Gyl a răspuns:

Pai nu se stie mai de multe ori cam pe la 00:00 cateodate la orele 23:00 si foarte rar la orele 21:00 si 22:00 sper ca te-am ajutat

| memn0c a răspuns:

Nu e niciodata sigur, depinde, undeori apar joi seara alteori vineri dimineata, alteori chiar sambata. Depinde, dupa mine cel mai sigur e ca apara vinerea