| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca din punct de vedere biologic sa ai creierul mai mic decat cutia craniana?
Stiti, ca la desenele animate.
Fara gluma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, eu aveam impresia ca in cutia craniana sta creierul. Deci e normal sa fie mai mic decat cutia craniana, ca sa stea impreuna.

Asta daca ai intrebat corect.