| AndaVr a întrebat:

Este posibil ca in sesiunea din toamna la subiectul 3 romana sa pice una dintre operele care au fost acuma?
S-a mai intamplat acest lucru?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

La un examen trebuie sa ai invatata toata materia. Daca ai ajuns in situatia de a da in toamna, Doamne fereste, nu cred ca iti mai vine sa mai pici odata, si-nca-o data... Cu cat pici mai mult, cu atat e mai greu sa il iei vreodata. Daca esti intr-o asemenea situatie, nu te juca si invata. E spre binele tau. Pana la urma si eu am invatat si nu am murit inca. Nici altii. Cat mai e pana atunci? Vreo luna jumate - doua cred. Nu poti sa te "injosesti" sa citesti si sa inveti cate un eseu de 4 pagini pe zi? Ca eu am avut timp in cele 30 de zile sa le repet in 2 ture. Lasati lenea ca nu va ajuta cu nimic in viata. Copiilor vostri ce modele le veti da? Dar ganditi-va la voi in primul rand... Atatia oameni va sustin si va vor binele - parinti/ profesori / prieteni, iar voi ignorati tot efortul acestora.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este posibil!
Se dau alte subiecte.

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu nu s-a mai intamplat sa cada tot aceleasi opere, au din ce sa aleaga, sunt destule laughing