| Lya_7076 a întrebat:

Eu termin a 8-a anul asta si nu stiu la ce liceu sa ma duc. 2 dintre variante ar fi Kiritescu si Tudor Vladimirescu. M-as duce la Kiritescu, dar majoritarea cu care am vorbit au spus ca nu e bun. As vrea sa-mi spuna cei care invata la Kiritescu cum e acolo, Si as mai vrea sa stiu unde imi recomandati sa merg, la Kiritescu sau la Tudor Vladimirescu? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu despre ce licee vorbesti, dar nu te lasa influentata de parerile celorlalti, intri tu in liceu, nu ei. Eu din clasa a 5-a imi doresc sa merg intr-un liceu, la un profil. Multi au spus ca nu e nimic de el, ca se duc toti cei de bani gata, cu fite. Nu-mi pasa si nu-mi va pasa. Eu stiu ca este un liceu bun si voi vedea cu ochii mei asta. Daca atmosfera va fi prea tensionata si vorbele celorlalti se vor dovedi a fi reale, voi inainta cererea de transfer.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iar acum, noi trebuie sa ghicim in ce oras sunt liceele astea?
Cum naiba reusiti, frate, ca, la sfarsitul a 8 clase, sa nu fiti in stare nici macar sa formulati o intrebare inteligibila? La raspunsuri, nici nu vreau sa ma gandesc.

| Kitty a răspuns:

De unde esti?

| Crystal112 a răspuns:

Daca ai fi avut vreo idee despre aceste licee ai sti macar ca au ceva in comun sunt in bucuresti militari
dar eu cred ca tu raspunzi doar de dragul de a raspunde nu stiu cum ai ajuns expert
daca nu stii despre ce este vorba, nici macar de unde sunt aceste licee de ce te bagi, ea vorbea despre persoanele in cunostinta de cauza nu te baga. Ea isi dorea sa raspunda doar persoanele care stiu ceva despre aceste licee, ca pe un site al lor cu poze poate sa se uite si ea si sunt sigura de asta.