| andreiu155 a întrebat:

Eu vreau sa ma transfer la alt liceu doar ca nu știu la care,vreau unul nici greu dar nici ușor,sa fie acceptabil,eu m-am gândit la astea: Traian Vuia,Colegiul Național Nicolae Titulescu, Colegiul Ștefan Odobleja și Colegiul Național Ștefan Velovan, voi la care ziceți sa intru? app pe profil filologie vreauhappy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Degeaba vrei tu, ca-i imposibil anul asta, fiindca nu se fac favoruri pentru copii slabi care nu au intrat la licee bune, dar vor sa se transfere dupa aceea.

Intai termini a 9-a unde ai intrat si abia la anul in toamna te poti tranfera la alt liceu, daca intrunesti conditiile cerute de Ministerul Invatamantului (nota egala sau mai mare ca a ultimului intrat la acel profil, media la purtare maxima, examene de diferenta luate samd._