| Luiza_2688 a întrebat:

Exista cineva pe aici in clasa a-X-a? Voua la geografie v-a dat sa invatati toate capitalele lumii?

9 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Se poate daca esti la filologie si dai teza la geografie. Si ca sa iti raspund, pe noi nu ne-a pus insa sunt la real.

| dotcube a răspuns:

Cam asa ceva, dar eu sunt real happy deci la filo e probabil sa fie obligatoriu

| Smile94 a răspuns:

Pe mine m-a pus sa invat primele 10 state cele mai populate si capitalele lor

| Cherry56 a răspuns:

Nu pe toate, doar pe cele mai importante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt a x-z am avut de invat tat toate tarile dupa pozitia pe continent (europa de sud, africa de sud-est, astia centrala etc) si de invavat toate capitalele din europa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce geografie se face intr-a Xa?

| Luiza_2688 explică:

Gabriele este posibil.eu am fost nevoita sa le invat si le-am invatat.Cred ca profa mea cere cam mult

| elydoolshika a răspuns:

Eu sunt cls a IX-a. dar le-am invatat pe toate in clasa a VII-a.si le stiu si acumwinking

| gabriele_2231 a răspuns:

Buna...eu sunt intra X-a si pe noi ne-a pus sa le sriem pe niste fise si sa le punem in dosar
sunt prea multe ca sa le inveti pe toatewinking
pa pa:*