| soffie a întrebat:

Exista sau nu paranormal? Daca nu, atunci cum se explica intamplarile stranii?

9 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Eu cred in paranormal, in fiecare zi am din ce in ce mai putin spatiu pe harddisk fara sa fac nimic straight face

| Rakanishuu a răspuns:

Eu zic ca exista.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Iti sugerez sa pui intrebarea asta la stiinta si filosofie. Aici nu vei gasi decat pareri copiate.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ce intelegi tu prin "paranormal"?

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Nu, nu exista. Intamplarile stranii sunt facute pe calculator sau pe altceva. Mie una nu mi s-a intamplat nimic straniu daca chiar existau trebuia se se intample nu? Pa, pa

| Dippa a răspuns:

Să fiu sinceră, eu nu cred că există.

| Shavoo a răspuns:

Eu cred ca da!

| Soryn6 a răspuns:

Exista,iti zic sigur ca exista pana nu vezi nu crezi, sau nu ti se intampla!

| ChippyTFC a răspuns:

Depinde de tine sa crezi daca exista sau nu fiecare e cu parerea lui si cam toate intamplariile au la baza ceva logic