Întrebare recomandată | StefaniaNeagu a întrebat:

Exista tabere de vara gratuite? Ati fost sau stiti pe cineva care a fost? Cateva pareri. Sau in cazul in care nu sunt complet gratuite care ar fi pretul pentru o tabara de vara. Vreau sa specific ca am 16 ani! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Cataa_Catalina_1994 a răspuns:

Nu cred ca exista tabara de vara gratis big grin Depinde daca ai castigat-o la un concurs happy O tabara costa de la 3-4 milioane in sus

2 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Sunt un fel de tabere organizate de ONG-uri pentru voluntarii lor... incearca la Crucea Rosie. Ei aveau tabere de instruire in caz de dezastre naturale, dar si tabere la mare, vara...

| Si_Isis_Isis_1994 a răspuns:

Daca locuiesti in Bucuresti, poti sa te duci anul viitor (acum s-au terminat) la cursurile pentru tinerii bucuresteni (educatie pmb.com) unde, daca mergi la toate sedintele (numarul de sedinte variaza in functie de activitate) sau lipsesti doar la una, poti merge la o testare unde se desemneaza daca te duci intr-o tabara gratuita.