| Încrucişătorul a întrebat:

-FRANCEZA-

Ce inseamna "T'as une tête a faire sauter les plaques d'egouts!"?

6 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Ai o lovitură cap de canalizare plăci laughing asa a tradus "Google translate"!

| Bybanu a răspuns:

Ai un cap care ar face capace de canal.rolling on the floor)

| BANN3R a răspuns:

Ai un cap care ar putea arunca capacele de la canalizare in aer.

Răspuns utilizator avertizat
| 1Voineoska1 a răspuns:

Draga trexmaster se numeste google translate!happy si inseamna Ai o lovitură plăci cap sistemul de canalizare! sper ca te-am ajutat! :* pa-pa! :*

| TymbarkCo0L a răspuns:

Ai o fata care ar putea arunca în aer plăcile de canalizare! "?rolling on the floor cu google translate