| dnbm3 a întrebat:

FUNDA! Vreau sa descarc un proiect de pe Scribd si am 2 variante plata sau sa urc un fisier pe site dar cand dau sa uploadez se incarca si nu se mai opreste.Solutii?

1 răspuns:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Am patit si eu asta pentru ca documentul era foarte mare. N-am avut de ales decat sa scriu administratorilor (in limba engleza) sa ma ajute, dar asta dureaza cateva zile. Te-as sfatui sa modifici ceva la document si apoi il upload-ezi.