| anonim_4396 a întrebat:

Hai noroc TPU! Am si eu o curiozitate. Care dintre voi stie cum e la "Tehnologia constructiilor de masini"? Vreau mai multe detalii despre aceasta facultate. Vreau sa stiu daca pot face fata, pentru ca eu muncesc si am intrat si la aceasta facultate si nu prea stiu prea multe detalii, ce se face acolo, ce poti ajunge pe viitor?

1 răspuns:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Pai presupun ca e despre asamblarea masinilor nu cred ca poate fi greu uitate si pe youtube pentru informatii suplimentare