| ȚiulicăGabriela a întrebat:

Hallo TPU, vreau sa va intreb ceva..., daca voi ati fi sa zicem cei din parlament sau presedintele tarii, ce ati face pentru a "scapa" de aceste etnobotanice?
Vreau raspunsuri sincere, dau fundita la cel mai interesant raspuns
si vreau sa-mi se raspunda cat mai repede imi trebuie o idee pana la ora 20 pentru ca am nevoie de niste pareri (ale voastre)pentru a face un proiect pe maine la dirigentie
Mersi mult...kiss

Răspuns Câştigător
| Raton a răspuns:

As da o lege contra plantelor halucinogene (droguri si etnobotanice)

4 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Mai bine ai intreba de ce nu vor aia sa scape de ele. Ca de interzis e simplu.

| niko200 a răspuns:

As pune garda la aeroport pentru a confisca etnobotanicele.
As da o lege sa se confiste tot si sa le exporte din Romania in tarile unde au fost de la bun inceput!

| kiss99 a răspuns:

Ciao pai eu daca as fi presedintele tarii as da o lege prin care etnobotanicele sa fie interzise iar cine nu o respecta, in functie de fapte asa da o amenda usturatoare dar cel mai bine inchisoare de vreo 5-10 ani si cu siguranta as demola acele magazine blestemate in care se vand aceste droguri

Răspuns utilizator avertizat