| Lalalala0101 a întrebat:

Heeei pentru cei care trec a 9 a anul asta... ma puteti ajuta cu un top al liceelor din Bucuresti ( mentionez ca am media 9, 76) nu neaparat un top ci o lista cu ce licee ati alege si pentru cei care sunt deja la liceu puteti sa imi spuneti cum este la liceul respectiv atmosfera profesorii colectivul... multumesc.

1 răspuns:
| Borsecuț a răspuns:

Daca media ta finala cu tot cu cea din gimnaziu este 9.76 atunci uite aici, conform site-ului www.admitereliceu.ro, la ce licee poti intra:
http://www.admitereliceu.ro/institutii? school_name=&score=9%2C76&county_id=10&city_id=
Insa s-ar putea ca la unele dintre ele (primele) sa nu poti intra deoarece mediile de anul acesta au fost mai bune si mai mari decat cele de anul trecut, asa ca mediile s-ar putea sa se mareasca.