| tinasweethell a întrebat:

Heei! am si eu o problema: sunt din Buzau si vrea sa ma duc la un liceu din alt oras. am 2 variante: a),, fratii buzesti" Craiova si b),, v aleccsandri" Galati. intrebarea mea este: au internate/ camine? nu stiu unde as putea sa ma cazez. stiu ca cel din Craiova avea camin, dar nu stiu de cel din Galati. voi pe care mi-l recomandati?

1 răspuns:
| Em_Clau_Emy_1999 a răspuns:

Asta nu e intrebare pentru categoria Dragoste si sex! Pune la adolescenti sau Educatie si cultura generala! categoriile sunt jos cu albastru!