| Allecss95 a întrebat:

Heei! as dori si eu subiecte pentru olimpiada la.romana clasa a 7a faza nationala daca stiti de unde pot face rost.laughingmultumesc anticipat!big grin

5 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

De ce nu incerci pe didactic.ro? Este un site foarte bun pentru asa ceva, insa trebuie sa-ti faci contwinking

| Azµre a răspuns:

Ai putea încerca pe
Edu.Ro la secțiunea pentru olimpiade și pe http://www.calificativ.ro/......19253.html

| larylarysa a răspuns:

Intreab-o pe a ta doamna profesoara despre o carte...eu am o carte cu subiecte de clasa a 7 de profesoara mea...sunt subiectele din anii anteriori din toate judetele