| IoanaaIoanaa10 a întrebat:

Heeii...sunt în clasa a 10 si după ce termin as vrea sa dau la o școală de subofiteri sau ofițeri sau orice legat de asta. Ați putea să îmi faceți o listă cu școlile din tara noastră? Mulțumesc. Funda

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru scolile de ofiteri sau subofiteri ai nevoie de liceu cu diploma de bacalaureat, asa ca mai ai peste 2 ani si jumatate pana atunci.
Scolile din cadrul M.A.I si M.Ap.N. le gasesti pe site-urile oficiale ale celor 2 ministere.