| GSE2013 a întrebat:

Hei am observat persoane care intreaba cum inveti mai usor pentru teze eu a doua solutii:
lla romana nu tocesc ci pur si simpu repet de 2-3 ori, mate niciodat Num-am imprietenit cu aceasta materie dar a trebiut pur si simplu sa invad aleatoriu eu am teza azi la mate si mi-e frica aci in test al luat trei (profa nu anunta testele ) Voi ce metode aveti... eu cred ca daca tocesti nu te ajuta la prea mult dar fiecae cum doreste si cum vrea...astept sa va cu va pregatiti voi.

Răspuns Câştigător
| GCS8 a răspuns:

Matematica se invata lucrand.
Crede-ma nici eu nu sunt cu matematica, tata mi-a bagat meditatii 4 ore pe saptamana si m-a ajutat sincer.