| Nuffii a întrebat:

Hei! Este cineva din liceul de arte Nicolae Tonitza din București? Puteti sa îmi spune-ti cate ceva despre el. Ceva păreri, cum vi se pare, daca un liceu bun etc.

1 răspuns:
| GeorgianaT1 a răspuns:

La Tonitza depinde. Depinde si de elev, dar si de profesori. Eu una am pățit și faze urâte aici, dar nu pot generaliza pentru ca sunt si profesori care își dau interesul. În schimb, am auzit lucruri foarte bune despre liceul Dimitrie Paciurea..cunosc tineri extrem de talentați ce nu au fost primiți în Tonitza si au fost repartizați la Paciurea. Plus ca am inteles ca profesorii sunt mult mai devotați acolo. Dacă vrei mai multe detalii imi poti scrie in privat