| Alejandra4785 a întrebat:

Hei la T.I.C ne trebuie caiet sau nu?

Răspuns Câştigător
| mira26 a răspuns:

Eu am folosit un caiet la tic pentru ca profesorul meu ne preda diferite instructiuni pentru utilizarea corecta a calculatorului.Succes in noul an scolar!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

TIC= Tehnologia Informatiei Calculatoarelor /pe Calculator (fiecare numeste cum vrea). In general, faceti mai tot pe calculator.In liceu, noua nu ne-a trebuit, poate nici tie nu-ti trebuie.Depinde daca va cere proful/profa'.

| Alejandra4785 explică:

Mss

| Denyyy_1318 a răspuns:

Eu am luat caiet si am scris cateva teori...

| Bog24 a răspuns:

Depinde de profesor..de obicei la TIC se lucreaza in Microsoft Office..deci daca vrei sa-ti notezi suplimentar ceva. poti sa-ti iei si un caiethappy