| alex113 a întrebat:

Hei ma poate ajuta cineva cu lista de rezultate de la evaluarea nationala din 2013? Am cautat peste tot dar nu gasesc nimic pe edu sau la inspectorat. Sunt din judetul botosani si as aprecia efortul vostru daca ati gasi ceva.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi rezultatele la linkul :
http://prep-adm2013.cloudapp.net/Ierarh/CandFromJudAlfa.aspx?Jud=7&PageN=1

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| xBlackPearlX a răspuns:

Nici eu n-am gasit, s-ar putea sa se afiseze astazi, sper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vor afisa azi pe edu.La aceasta ora, doar la avizierul scolii sunt afisate rezultatele.Cei de la edu si-au cerut scuze pentru ca ne pun sa asteptam atata timp si se vor grabi