| bunicisibuni a întrebat:

Hei! PEste o saptamana am examene pentru admiterea la liceu. Imi e destul de frica mai ales la matematica. big grin In simulari am luat note de 8, 40 romana si 7, 30 la matematica. As vrea sa iau medii peste 9 sau macar 9 la amandoua. Am sanse? Tin sa mentionez ca la mate am facut in jur de 70 de teste, iar la romana in jur de 40, cred. big grin Imi e frica si am atatea emotii. big grin LA subiectele pentru olimpici la mate am facut de 10 si la romana in jur de 8, 50-9, cred. big grin Ce ziceti? Sa ma-ngrijorez?

1 răspuns:
| anne2626 a răspuns:

Buna! .....nu te mai ingrijora o sa fie totul bine! .....Si eu sunt tot in clasa a 8-a si din cate am auzit si eu de pe la profesori mei avem noroc ca anul asta vom avea subiecte mai usoare decat anul trecut avand in vedere subiectele de la sesiunea speciala!happy