| eminem100 a întrebat:

Am si eu o "dilema". Sunt in liceul Benjamin Franklin din Bucuresti, liceu in care nu am vrut sa intru cu niciun chip. Acum termin clasa a 9a si in sem 2 al clasei a zecea as vrea sa ma mut in Dinu Lipatti. Intrebarea mea este cu ce medie intru acolo : cu media generala a clasei a 9-a, sau cu cea de pe primul sem a clasei a 10-a. Va multumesc mult.

2 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Cu media din cls a 9-a dar la lipatti iti trebuie test si sa dai restante mutate tot la un liceu teoretichappy

| Altintop a răspuns:

Cu cea de pe primul semestru al clasei a 9-a. Man, acolo vreau sa ma mut eu in clasa a 10-a adica in vacanta asta, tot pe stiinte ale naturii cum esti si tu, si as vrea sa te rog daca poti sa imi dai niste informatii despre acest liceu, deoarece vad ca l-ai experimentat un an si sti cum e in liceu...