| Anamaria441 a întrebat:

Hei,TPU! Sunt clasa a 7-a, si acum in luna mai este un concurs de chimie. Cam peste 2 saptamani. Profesoara noastra de chimie a spus ca ne ia, dar nu ne-a mai pomenit nimic inca de la vacanta de Paste! O alta fata din clasa a 7-a, mi-a spus ca profesoara lor de chimie a inceput pregatiri cu ei inca de 2 saptamani!
Ce inseamna asta? Ca profesoara noastra nu mai vrea sa ne ia? Ne-a laudat la diriginta ca ii place sa lucreze cu noi. Nu stiu sigur care e motivul.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Euralucaioana1234 a răspuns:

Inca nu ati inceput sa va pregatiti? Sunt socata...Si eu sunt tot a 7-a si noi am inceput pregatirile de muuuult,de prin decembrie, si atunci am facut in avans, adica ce faceam noi atunci le preda si celorlalti doar acum.
Ori profesoara e inconstienta ca sunt multe de facut, le aratam celorlalti subiecte si se cruceau...
Sau, nu va mai ia.Chiar nu stiu