| JojoLino888 a întrebat:

Hei va rog imi spuneti si mie cand in cat se termina scoala si cand primim vacanta de vara va rog kiss

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cursurile se termina la date diferite, in functie de scoala si clasa in care esti.
In cazul tau, fiind clasa a X-a (am vazut si cealalta intrebare) cursurile se termina la 24 iunie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cursurile din anul şcolar 2015-2016 se încheie în 24 Iunie!

"Vacanta de vara – sambata, 25 iunie 2016 – duminica, 11 septembrie 2016" - SURSA = Structura anului şcolar 2015-2016 de la linkul :
http://scldr.ro/tag/structura-anului-scolar-2015-2016/

Toate cele bune!

| deeeaqq a răspuns:

Se termină pe 24 iunie.
* lacrimă *