| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau sa ma duc la facultate la litere si limbi straine, la privat. Ce imi recomandati dintre acestea : Universitatea Romano-Americana, Hyperion, Spiru Haret sau Titu Maiorescu? Vreau sa stiu pareri si sfaturi, daca ati fost si voi la vreo una din ele si cum vi s-a parut si care e cea mai ok din toate punctele de vedere. Multumesc!

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

La „Litere" se cere și limba română și aici e cam șchioapă exprimarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Universitatea Romano-Americana.