| Andreeaelenaandreea34 a întrebat:

Heii buna....TPU... as vrea sa intreb pe cineva care invata la liceul Alexandru Odobescu Pitesti ....cu ce medie se intra la filologie sau stiinte sociale? Si daca mai sunt locuri happy? Care invatati acolo va roog!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi mediile din 2013 la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......cu-pitesti

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Andreeaelenaandreea34 explică:

Buna... merci mult Bursucc! Dar daca am o medie mai mica ca asta ...nu stiu...ar fii posibil sa intru? Sunt in clasa a XI a iar la sfarsit as vrea sa ma transfer! Dar nu stiu daca ma primesc!