| HermioneLove a întrebat:

Heii TPU happy Voi ce faceti in Scoala Altfel?

12 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Saptamana altfel la noi in scoala ii naspa!
Vizionam filme istorice, incodeem oua, jucam sah, vizionam Power Point-uri facute de noi despre traditii culinare.In prima zi este o excursie la Universitatea de Turism din Cluj si in ultima zi excursie in Cheile Turzii! Foarte naspa, eu ma duc numai in prima Zi!

| BananaSuparata a răspuns:

Laba..pardon
Avem o diriga de ****, a zis ca daca petrece cu noi 2 ore in sapt altfel e de ajuns. La mate facem exercitii, la romana un joc de gramatica si la biologie facem mancare sanatoasa si o vindem pe coridor.
Saptamana visurilor mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vânăm câinii de pe străzi. Trăim timp de 5 zile ca în junglă, ne punem corturi în parcuri şi în piaţă, ne ascuţim săgeţile cu brişca, mâncăm viermi şi păianjeni ca Bear Grylls... numai distracţii, veselii şi bucurii. Cel puţin, aş fi mai încântat şi poate că aş lua parte la o asemenea activitate decât la cele propuse de diriginta noastră.

| Carmen100 a răspuns:

Noi am stat in clasa singuri, ne'am jucat sticluta pe gura si pe obraz, mai veneau niste profi din cand in cand la noi sa vada ce facem si sa ne spuna ca profa cu care aveam ora vine in 5 minute (pe naiba k nu venea nimeni) si miercuri a fost o excursie pana la 3 Brazi, n'am fost k mi s-a parut plictisitor, mai ales ca mai fusesem acolo. Si vineri n'am mers k nu se puneau absente si oricum nu aveam ce face laughing

| Prezidentul a răspuns:

Scoala Altfel = de Acas...

| Zoey112 a răspuns:

Pai clasa mea merge in excursie, la planetarium, la observator, la scoala avem un targ unde putem sa vindem din lucrurile noastre mai vechi si cam atat happy

| Florincrap a răspuns:

Nic prea-prea,nici foarte-foarte. Lunea facem o activitate cu bibliotecarea,marti mergem in parc, o activitate legata de sport si sanatate cu dirigul (profesor de sport), miercuri mergem la Jandarmerie, joi bal mascat, vineri drumetie pe Tampa (Brasov).

| AlexandraPrincess a răspuns:

Pai...luni:mergem in excursie.
marti:ecologizare+alta excursie.
miercuri:matematica distractiva, ne uitam la filme.
joi:mergem sa vizitam licee.
vineri:vin psihologii la scoala. smug

| RememberToSmile a răspuns:

Eu merg in excursie din 1 pana in 3, joi se face un concurs "liceenii au talent" si vineri nu stiu, alte activitati sau ramanem acasalaughing

| REDNEK a răspuns:

Nimicsad

| XDeDeeX a răspuns:

La limba romana o sa pictambig grinAR NU CU PENSULE :cu nasul, cu obrajii...Probabil vom merge la padure...

| lastride a răspuns:

Heii, noi facem campionatul de fotbal din liceu(clasele noastre), facem prajituri in clasa cu diriga, mergem in parc cu diriga, alergam, eventual la cinema, lenevim.