| KTyy a întrebat:

Heiii,ma ajutati va rog?
Cine imi spune de unde pot descarca gratuit un dictionar roman-englez?(daca puteti da si un link.)

5 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Un bun dictionar online
De instalat in calculator
www.free-soft.ro/everest/everest-ro.html
...17839.html
download.kappa.ro/action__file/id__555 incearca aici. :D funda?

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Depinde pe ce aparat, pe ce device vrei sa descarci programul...

| DeejayLiqua a răspuns:

Pai daca ai un smartphone (cu Android) gasesti mai mult ca sigur pe Google Play.
Dar de ce ai descarca daca dispui de internet si poti folosi chiar translatori virtuali.
Pentru computer poti sa cauti Bing Translator, si cand intri pe pagina respectiva poti descarca in computer gratuit. Sau mai ai o varianta : este un soft romanesc "Profu' de engleza" pe care probabil il gasesti pe Softpedia ori pe Cnet.

O zi minunata sa ai!winking