| Ionut2143 a întrebat:

Hello!
Am intrat la facultate la Inginerie Electrica si Tehnologia Informatiei pe domeniul Tehnologia Informatiei. Imi puteti da niste sfaturi cu privire la facultate? Ii accesibila? (Informatica nu stiu, dar m-am sfatuit cu multi si mi-au zis ca se ia de la inceput)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar daca se ia de la zero tot o sa iti fie greu sa tii pasul cu restul care au deja cunostintele de baza in ceea ce priveste programarea

| neutrino a răspuns:

Facultate buna dar foarte grea daca nu stapanesti multa matematica si fizica de tot felul.

Răspuns utilizator avertizat