| Melissa91 a întrebat:

Heloo TPU...eu stiu limba engleza la nivel mediu si mi-am propus sa invat aceasta limba mult mai bine in vara aceasta singura.Stie cineva ceva carti de nivel mediu (in nici un caz incepator) care m-ar ajuta sa ajung la nivel avansat?

2 răspunsuri:
| Darkmind a răspuns:

Pai du-te la librari si intreaba acolo! Trebuie neaparat sa aiba ca eu de acolo mi-am luat trei volume.Incepator,Mediu,si Expert.

| vulturas a răspuns:

Eu zic sa incerci academiaonline.ro si te inscri la curs este gratis o parte, dar si cu plata pentru cei avansati