| asperger3 a întrebat:

Help. Sora mea îmi spune sa incerc sa intru la buget la SNSPA desi am intrat la taxă la ASE. Administrație Publică este facultatea. Ea îmi spune că e mai greu la ASE dar la SNSPA nu prea am vazut lucruri bune.
Am platit deja taxa la ASE si am depus diploma de bacalaureat.

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Pentru ca SNSPA e apa de ploaie laughing
Mai bine faci Psihologia care e mama SNSPA-ului si mama stiintelor care tin de om.

La ASE merita sa incerci, zic! Chiar daca esti la taxa daca ai note bune te poti transfera la buget

| Anon31241212 a răspuns:

Nu e mai greu la ASE. Nu e deloc greu. Ramai la ASE. Cu SNSPA nu faci mare chestie. Nu te poti angaja asa usor. E foarte bine ce ai facut. Succes pe viitor!