| D10 a întrebat:

Helpp.imi trebuie o compunere in care sa descriu o zi din viata unui explorator polar.[pentru un concurs dp net]...10-15 randuri.va rog cat mai repede :X. DAu funda love struck

6 răspunsuri:
| Vally7 a răspuns:

Adica sa ti-o faca cineva si sa iei tu premiul(daca exista unul)? Poate n-am inteles eu bine :d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesteti imaginatia fato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L

| Tiffanny a răspuns:

Eu am avut compunerea asta la o varianta de examen.[varianta 9].Si nu am facut-o! rolling on the floor

| D10 explică:

Nulaughing sunt mai multe faze si multe compunerii...si la asta chiar nu am ideethinking

| Aditzuu_Zuu_1995 a răspuns:

-Poi fii atenta incepi cu descrierea unui cadru cu elemente spatialesi temporale
-Descrierea impresiilor pe care le au exploratorii despre Antarctica
Sper ca te-am ajutat big grin