| Otiman_Calina_1995 a întrebat:

Hey! Am renuntat la liceu acum 3 ani in clasa a X-a si as vrea sa stiu cum si daca se poate sa ma inscriu la alt liceu,la seral sau sa ma transfer si daca se poate sa incep tot cu clasa a X-a, va rog mult, ajutati-ma! Multumesc! happy

1 răspuns:
| beatricedebonacieux a răspuns:

Daca ai renuntat desigur ca poti.....numai ca nu din a X va trebui sa incepi de la inceput cursul liceal. Daca ti-ai retras actele din liceu atiunci nu faci transfer ci pursisimplu te inscrii la alt liceu