| gGrigore a întrebat:

Hey,as vrea să-mi dați denumire de romane care sunt foarte interesante,sa fie de acțiune, exemplu:martin Eder de Jack London.
Dar scrieți si de cine este scrisa cartea si ce se întîmpla in roman (pe scurt)
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Andra199901999 a răspuns:

Citeste Mizerabilii de Victor Hugo ca nu o sa regreti.Nu pot sa ti povestesc ca sunt multe de spus. Niciodata nu trebuie sa stii despre ce este vorba intr o carte inainte sa o citesti...succes!

1 răspuns:
| Cameliapantiru a răspuns:

Iti recomad sa ciesti seria :Saa asiatica'' a lui James Clavel. Lectura placuta si seara faina!