| pwp a întrebat:

Hey baieti si fetee, ce parere aveti de invatamantul din Danemarca? Este superior celui romanesc?
Astept pareri!

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Cu mult.

| doreal a răspuns:

Clar laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Petre_Catalin_1995 a răspuns:

Invatamantul din Danemarca nu e superior celui din Romania,nici la nivel de liceu,nici la nivel de facultate. In Romania exista facultati foarte bune de mate,info, arhitectura, fizica, medicina in care vei invatat cu siguranta mai multe decat daca pleci in Danemarca. Singura chestie e ca acolo ai sanse mari sa-ti gasesti un loc de munca foarte bine platit. Ca sa concluzionez, e de preferat sa faci o facultate de top in Romania decat una de mana a 2-a de afara.