| twacgyab a întrebat:

Hey, dupa ce am luat un curs facultativ la universitate, in cazul meu unul de limba si am inteles ca nu imi place, oare ma pot lasa de el? Sau odata ales devine la nivel cu celelalte si deja sunt nevoita sa continui cursul pana la sfarsit de semestru sau an?

Răspuns Câştigător
| melanya a răspuns:

Cred că este cam târziu să îți schimbi opțiunea. Întreabă la secretariatul facultății dacă se poate. Dacă nu, este obligatoriu să urmezi cursul.