| Lolicika a întrebat:

Hey eu la liceu imi doresc mult sa dau la profil invatator-educator. stie cineva cum e?

Răspuns Câştigător
| Iva a răspuns:

Iti recomand sa pui intrebarea asta pe forumul cadrelor didactice: http://forum.didactic.ro
Cel mai bine umbli pe forum in sectiunea Invatamant primar. Multi sunt in vacanta, dar mai gasesti pe cate cineva. In general pe www.didactic.ro gasesti rezultatele muncii invatatorilor, educatoarelor si profesorilor, poti sa vezi ce planificari fac sau alte lucruri de acest gen. Bafta!

3 răspunsuri:
| Blue_2910 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as alege un profil mate-info sau filologie in functie de ceea ce m-ar atrage mai mult: partea reala sau partea umana. Consider ca de la profilele astea te poti indrepta mai usor spre o facultate care sa ti se potriveasca si care sa-ti placa mai mult. Acum probabil te gandesti ca vrei sa devi invatator sau educator, dar pana termini liceul exista sanse sa te razgandesti si e bine sa ai posibilitatea sa poti opta pentru ceea ce-ti vei dori. Trebuie sa recunosc ca nu stiu sigur ce studii trebuie sa ai ca sa devii invatator/educator, dar banuiesc ca le poti urma indiferent de profilul pe care-l termini.

| A_7153 a răspuns:

Trebuie sa dai probe
e nasol
thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictisitor