| Lavysss11 a întrebat:

Hey...imi puteti da niste idei despre ce as putea face un filmulet in franceza?(cea mai buna idee primeste funda)

1 răspuns:
| Deiysucza a răspuns:

Daca tot e vorba despre Franta ceva poveste romantica in Paris sau... nuss cred ca ceva despre o profa cere se indragosteste de un francez si bineinteles ca profa stie franceza si merg in Franta si... se intampla ceva intre ei si. sau o studenta merge in Paris si intalneste un student si se indragostesc si. te mai gandesti uhlaughing
Sper ca te-am ajutat