| Sheridanx a întrebat:

Hey.stie cineva daca au aparut rezultatele de la olimpiada de lb. engleza, etapa judeteana? Sau macar baremul?
Funda tongue

3 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

De ieri tot caut si eu un barem pe net si mi-am facut numai draci. nu e nicaieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca depinde de judet happy. In Constanta, de exemplu, au aparut deja pe isj si pe site-ul liceului-gazda. In mod normal, rezultatele se afiseaza astazi, pentru ca luni se fac contestatiile happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de judet intr=adevar.
Pt Iasi: www.cngi.tk pe site-ul liceului "Garabet Ibraileanu" Iasi.
multa bafta